Přeskočit na obsah

O Projektu

Slapy Resort představuje nový rezidenční projekt o třech nadzemních podlažích, který na prodej nabízí 18 apartmánů ve velikostní kategorii 2+kk a 3+kk. K apartmánům v přízemí náleží soukromé předzahrádky, k ostatním jednotkám pak balkon/y či prostorná terasa, které jsou jako stvořené pro vychutnávání si volného času v klidu a soukromí. Garážová stání určená výhradně rezidentům jsou situována do podzemí.Díky pečlivě připravenému konceptu resortu, jeho umístění v klidné části Staré Živohoště a zároveň v blízkosti řeky s marinou, lze apartmány využívat celoročně.

Slapy jsou jedno z mála míst, kam lze vyrazit s vlastní motorovou lodí, plachetnicí nebo vlastním vodním skútrem. Ze svého apartmánu jste za pouhých 5 minut v marině, kde můžete svou loď pohodlně ukotvit. Vyrazit na vodu tak můžete, kdy se vám zachce. Ideální pro ty z vás, kteří hledáte spojení aktivní a odpočinkové dovolené. Takových příležitostí v České republice mnoho nenajdete.

Nesporným plusem je zařazení obce do systému Pražské integrované dopravy. Dopravní dostupnost lokality je zajištěna příměstským autobusem, autem nebo lodí.

Hypotéka Férová hypotéka 3.49%
Košík.cz Nakupte si online každý den
Bezpečný areál Budete v naprostém bezpečí
Občanská vybavenost Pohodlí pro život

Vizualizace

Prezentace projektu

Standard projektu

Při plánování a realizaci staveb dbáme na kvalitu. Nevyužíváme nejlacinější materiály, se kterými se na stavbě dá ušetřit několik stovek tisíc korun, ale které v dlouhodobém horizontu prodraží vlastní nemovitost i o několik milionů na opravách a větších nutných rekonstrukcí. Zakládáme si na kvalitě, aby Váš domov byl díky kvalitní stavbě i Vaším domovem.