Přeskočit na obsah

O Projektu

Základem resortu bude 18 apartmánů od 2+kk až po 3+kk. Výhodou komplexu je prostorná podzemní garáž a fakt, že další výstavba už je vysoce nepravděpodobná. Klid je tak jeden z benefitů, které můžeme nabídnout. Dokončení stavby a první stěhování je naplánované na rok 2023.

Komplex je budován s ohledem na rekreační využití, bydlet se zde dá celoročně. V areálu bude privátní wellness, který bude určený pouze pro obyvatele resortu. Tím zajistíme dostatečné soukromí a pro nerušené chvilky v relaxačním centru, které bude vybudované s ohledem na předpokládanou náročnost obyvatel. Díky jeho každodennímu provozu nebudete muset dopředu plánovat, kdy a jakou jeho část využijete, ale rozhodnete se podle momentální nálady. Díky wellnessu nejste závislí ve svých aktivitách na počasí a můžete si příjemný odpočinek dopřát prakticky kdykoli.

Nesporným plusem je zařazení obce do systému Pražské integrované dopravy. Dopravní dostupnost lokality je zajištěna příměstským autobusem, autem nebo lodí.

Hypotéka Férová hypotéka 3.49% Luxusní Wellness Privátní Wellnes v resortu
Košík.cz Nakupte si online každý den
Bezpečný areál Budete v naprostém bezpečí
Občanská vybavenost Pohodlí pro život

Vizualizace

Prezentace projektu

Standard projektu

Při plánování a realizaci staveb dbáme na kvalitu. Nevyužíváme nejlacinější materiály, se kterými se na stavbě dá ušetřit několik stovek tisíc korun, ale které v dlouhodobém horizontu prodraží vlastní nemovitost i o několik milionů na opravách a větších nutných rekonstrukcí. Zakládáme si na kvalitě, aby Váš domov byl díky kvalitní stavbě i Vaším domovem.