Přeskočit na obsah

O Projektu

Slapy Resort představuje nový rezidenční projekt o třech nadzemních podlažích, který na prodej nabízí 18 apartmánů ve velikostní kategorii 2+kk a 3+kk. K apartmánům v přízemí náleží soukromé předzahrádky, k ostatním jednotkám pak balkon/y či prostorná terasa, které jsou jako stvořené pro vychutnávání si volného času v klidu a soukromí. Garážová stání určená výhradně rezidentům jsou situována do podzemí.Díky pečlivě připravenému konceptu resortu, jeho umístění v klidné části Staré Živohoště a zároveň v blízkosti řeky s marinou, lze apartmány využívat celoročně.

Slapy jsou jedno z mála míst, kam lze vyrazit s vlastní motorovou lodí, plachetnicí nebo vlastním vodním skútrem. Ze svého apartmánu jste za pouhých 5 minut v marině, kde můžete svou loď pohodlně ukotvit. Vyrazit na vodu tak můžete, kdy se vám zachce. Ideální pro ty z vás, kteří hledáte spojení aktivní a odpočinkové dovolené. Takových příležitostí v České republice mnoho nenajdete.

Nesporným plusem je zařazení obce do systému Pražské integrované dopravy. Dopravní dostupnost lokality je zajištěna příměstským autobusem, autem nebo lodí.

Bytový designér Služby od Bonami zdarma
Košík.cz Nakupte si online každý den
Bezpečný areál Budete v naprostém bezpečí
Občanská vybavenost Pohodlí pro život

Vizualizace

Prezentace projektu

Standard projektu

Při plánování a realizaci staveb dbáme na kvalitu. Nevyužíváme nejlacinější materiály, se kterými se na stavbě dá ušetřit několik stovek tisíc korun, ale které v dlouhodobém horizontu prodraží vlastní nemovitost i o několik milionů na opravách a větších nutných rekonstrukcí. Zakládáme si na kvalitě, aby Váš domov byl díky kvalitní stavbě i Vaším domovem.