Přeskočit na obsah

O nás

Jsme ČSNF Group. Investiční nemovitostní fond založený v roce 2017. Našimi hlavními aktivitami jsou výstavba a prodej realit těm, kdo chtějí bydlet ve vlastním, a možnost investovat přímo do naší skupiny. Rozvíjíme se a vzhledem k našemu růstu rozšiřujeme naše portfolio o nájemní bydlení a správu. Stavíme další pilíř našeho byznysu, protože to ekonomicky dává smysl a posiluje naše postavení na trhu.

Uvědomujeme si, že cesta k vlastnímu domu nebo bytu nebývá snadná, ale bydlet se musí. Vedle nově budovaných projektů pro osobní vlastnictví se zaměřujeme na bytové komplexy, buď jako nově budovaných, nebo získaných akvizicí, které mají primárně sloužit pro nájemní bydlení. Vedle toho je samozřejmostí zajištění správy nemovitostí, aby vám vaše bydlení sloužilo, a ne vy jemu.

Napsali o nás

Rozhovor: Daniel Římal (ČSNF)

Číst více

Krize přichází a odchází, trh zůstává

Číst více

Akciové a dluhopisové produkty ČSNF půjdou na pražskou burzu

Číst více

Byty a domy nezlevní. Developerům se to nevyplatí, píše majitel nemovitostního fondu Římal

Číst více

Hranicemi České republiky naše činnost nekončí. Působíme ve střední a západní Evropě.

Naším cílem je vytvořit komfortní a kvalitní bydlení pro rodinný život a prostor pro odpočinek a relaxaci, které vydrží dlouhá desetiletí. Poskytujeme nejen domy a byty, ale také apartmánové domy a rekreační objekty. Zaměřujeme se na prodej vybudovaných projektů a na nabídku vybraných nemovitostí k dlouhodobému pronájmu.

Jsme partnerem při zhodnocování vašich investic prostřednictvím hmatatelných nástrojů, reálných nemovitostí, nikoli virtuálních produktů. Investujeme pouze tam, kde to dává smysl. Jsme vždy především tam, kde jsou lidé.

Jako společensky odpovědná skupina dbáme na vysoké standardy při výstavbě nemovitostí. Jako konkrétní příklad můžeme představit naši podporu výsadby stromků. Nechali jsme jich vysadit tisíce a při našem prvním turnaji GOLF CUP 2022 jsme mezi účastníky vybrali 100 tisíc korun, díky kterém mohlo Myslivecké sdružení Diana Smolotely tuto bohulibou aktivitu vlastními silami rozvíjet.

V ČSNF se na pozitivní změny, které svět přináší, připravujeme a ve vybraných projektech plánujeme instalaci fotovoltaiky nejen pro snížení nákladů na provoz společných prostor a vytápění, ale i pro komunitní sdílení tak, aby přebytky z výroby elektrické energie byly využívány především spolumajiteli našich bytových domů.