Přeskočit na obsah

Lokalita

Apartmány v malebné obci s pestrou historií rostou jako z vody. Tedy ne přímo z vody, ale v její blízkosti. Aktuálně se zde staví 18 apartmánů, možná přímo pro vás. A to v místě, kde se toho v budoucnu už moc nevybuduje, protože prostě není kde. Výsledkem toho všeho je krásná příroda jako stvořená pro příjemnou relaxaci a aktivní sportovní vyžití. Můžete si zajít na tenis, s dětmi na blízké hřiště, nebo se v parném létě zchladit v bazénu. K dispozici je půjčovna lodí, upravovaná pláž, v obci funguje obchod s potravinami, hygienickými potřebami a dalším zbožím. Přímo na břehu přehrady je umístěn oblíbený bar. Samozřejmostí jsou restaurace a bufety s rychlým občerstvením.

Na milovníky památek čeká nedaleký trapistický klášter Naší Paní nad Vltavou nebo zřícenina hradu Ostromeč. Sportovní nadšenci ocení možnost cyklovýletů v poklidné přírodě. Pro děti i dospělé je zde lanové centrum.

Díky relativně malé rozloze obce zde najdete potřebný klid a nebudete rušeni davy turistů. Lokalita, ve které je resort umístěn, poskytuje dostatek soukromí.

Lokalita je dostupná jak po souši, tak i po samotné Vltavě.

Hypotéka Férová hypotéka 3.49%
Klidné prostředí Budete v naprostém bezpečí
Apartmány u vody Život v srdci Slapské přehrady
Aktivní využití Mnoho sportovních možností
Občanská vybavenost Pohodlí pro život

Vyhlídka Na Vrchovnici

Vyhlídka Na Vrchovnici patří k jedněm z nejkrásnějších pohledů na řeku Vltavu, v tomto případě na hladinu Slapské přehrady. K místu nedaleko obce Blažim vede zelená turistické značka.

Přehrada Slapy – užijte si koupání i vodní sporty

Doposud pátou největší přehradou v České republice je přehrada Slapy postavená roku 1950. Kromě vodních sportů jako je např. jachtaření, vodní lyžování, windsurfing, ale také koupání je přehrada využívána lodní dopravou.

Rozhledna Drahoušek

Ve středních Čechách najdete u obce Osečany na Sedlčansku vrch Drahoušek se stejnojmennou, úctyhodných 48 metrů vysokou rozhlednou, která zároveň slouží jako telekomunikační vysílač.

 

Zřícenina hradu Vrškamýk

Vrškamýk (též Kamýk nad Vltavou či Hunec) je zřícenina hradu 1 kilometr od obce Kamýk nad Vltavou. První písemná zmínka pochází z 12. Století, ale již koncem 13. století byl hrad opuštěn. Příčinou brzkého jeho opuštění byly statické poruchy obvodových zdí zadního hradu.

 

Lanový park Slapy

Lanový park slapy leží na břehu Slapské přehrady u slepého ramene na úpatí Živohoštského mostu.
Byl jsem zde

Celý park je postaven na stoletých smrcích  nad krásnou roklí, kterou protéká potok.

Naučná stezka Drbákov – Albertovy skály

Mezi Hlubokou a Nalžovickým Podhájím, jen co by kamenem dohodil od břehu řeky Vltavy u vodní nádrže Slapy, si přijdou na své ti, kteří se chtějí při procházce pěknou přírodou ještě něco dozvědět. Čeká tay na ně naučná stezka Drbákov – Albertovy skály, procházející stejnojmennou přírodní rezervací v příkrém svahu nad Slapskou přehradou.

Galerie

Představení projektu